Iskolacsipegető foglalkozásokra jelentkezés 2023/24

Kedves Szülők!
Leendő elsősök részére négy alkalommal tartunk iskolacsipegető foglalkozásokat, melyekre az alábbi űrlapon keresztül jelentkezhetnek.
A foglalkozásokkal egyidőben a szülőknek is kínálunk programokat, melyek témáit, moderátorait szintén az űrlapon olvashatják. Ezekre az alkalmakra nem kell jelentkezni, szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!
Bármilyen témában kérdéseket tudnak küldeni az űrlap utolsó pontjában és a helyszínen is.
Az alkalmakat a jelentkezések sorrendjében töltjük be. Amennyiben egy alkalomra többen jelentkeznek, személyesen vesszük fel az érintettekkel a kapcsolatot másik időpont választása céljából.
Jelentkezés az iskolacsipegető foglalkozásokra: https://forms.gle/KVAkzyLn1qbCVcNA8
Emlékeztetőül jelezzük, hogy:
2023. március 1-jén intézményi tájékoztatót tartunk az Árpád Fejedelem tér 1. sz. alatti iskolaépületünk aulájában. Kezdés 17:00
Ugyanezen napon tartjuk első alkalomra jelentkező 40 gyereknek az iskolacsipegető foglalkozásunkat. Gyülekező: 16:45-től Árpád aula.
Kérdés esetén kérjük keressenek Bennünket bizalommal. Szeretettel várunk minden kedves szülőt és gyereket!
Üdvözlettel,
Vezetőség