Hírek

Udvarrendezés októberben

Októberben a Szülői Szervezet (SzüSze) kezdeményezésére sor került Óvodánk udvarrendezésére.

A családok, gyermekeikkel együtt összefogtak és profi kertészként megszabadították a terepet a felesleges zöldhulladékoktól, felfrissítették a homokozókat, festettek és virágokat ültettek. Aki megéhezett a nagy munka közepette, az Óvoda dolgozói zsíros kenyérrel, sütivel, pogácsával, gyümölccsel, valamint lélekmelengető meleg teával kínálta a bejáratnál. Jó hangulatban és eredményesen telt ez a csodaszép őszi szombat délelőtt. Köszönjük mindenkinek az áldozatos munkát, a sok-sok támogatást.

Tavasszal folytatjuk…

SzüSze-Pitypang Sport Óvoda

 

www.facebook.com/pitypangsportovoda

Facebook

Partnerek

Információk

Cím: 2092 Budakeszi, Zichy Péter utca 31.
Telefon: 06-23 451-505
Fax: 06-23 451-505
Vezető: Varga Katalin
Honlap:  pitypangsportovoda.hu
e-mail cím:  pitypangsportovoda@gmail.com

Irakozz fel hírlevelünkre

Értesülshetsz a legfrissebb eseményekről