Hírek

Új felület a Schoolsystem étkezési rendszernél

Kedves Szülők,

Szeretnénk tájékoztatni Önöket arról, hogy a Schoolsystem szülői felülete megújul. A belépési adatok nem változnak. Bejelentkezés után azonban egy új, letisztult felület fogadja a felhasználót.

Felhasználóbarát és minden funkció könnyen elérhető, így átláthatóbb is. A mobilos felület is megújul. A funkciók egymás alatt helyezkednek el, így a használat egyszerűbb és minden gomb jól látható. Nem lesznek egymásra csúszott ablakok és eltakart gombok. Továbbra is kérjük Önöket, hogy a kiadott étkezési tájékoztató dokumentumban leírtakat kövessék, a felület megújulásán kívül más változás nem történt. Az új felület leírását jelen levelünkhöz mellékeljük, de megtalálható az óvoda honlapján is. Amennyiben probléma merül fel a használat során, vagy kérdésük adódik, várom levelüket továbbra is a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen. Sok sikert kívánunk a rendszer használatához! Reméljük az új felület elnyerte tetszésüket és könnyebbé vált a használat.

Intézményünk azonosítója: 133701

Használati útmutató letöltése

 

Üdvözlettel,
Pitypang Sport Óvoda

Facebook

Partnerek

Információk

Cím: 2092 Budakeszi, Zichy Péter utca 31.
Telefon: 06-23 451-505
Fax: 06-23 451-505
Vezető: Varga Katalin
Honlap:  pitypangsportovoda.hu
e-mail cím:  pitypangsportovoda@gmail.com

Irakozz fel hírlevelünkre

Értesülshetsz a legfrissebb eseményekről