Beiratkozás menete a 2021/2022-es nevelési évre

A beiratkozás a honlapról letöltött jelentkezési lap kitöltésével történik.

Kérem Önöket:

• minden adatot pontosan adjanak meg,
  • a megjegyzés rovatot részletesen töltsék ki,
    • tartalmazza az összes információt a gyermek felvételével kapcsolatban,
    • jelöljenek meg csoportokat, ahova beiratkoznak
    • megnevezhetnek gyermekeket, akikkel egy csoportba szeretnének beiratkozni,
    • az idei évben is figyelembe vesszük a szülői kéréseket,
  • mindkét szülő írja alá,
  • Kérem, hogy az igazoló dokumentumokat(lakcím kártya, TAJ kártya, személyi igazolvány) NE küldjék át emailben!

Ha módjukban áll szkenneljék be, vagy fényképezzék le, csatolmányként küldjék meg a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre legkésőbb 2021. május 5. 12 óráig.

Ha nincs technikai hátterük emailben elküldeni a jelentkezési lapot, lehetőségük van az óvoda telefonszámán 06-23-451-505 időpontot kérni, és személyesen átadni a jelentkezési lapot 2021.május 3-5. közötti időszakban.

Kérem Önöket, csak szükséges esetben igényeljenek időpontot, és kizárólag a megbeszélt időpontban érkezzenek.

Az online beiratkozás egyenértékű a személyes beiratkozással!

Szeretettel mutatjuk be az óvodánkat és a 2021/2022-es nevelési év induló csoportjait.

A Pitypang Sport Óvoda 275 férőhellyel biztosítja a Budakeszin élő 3-7 éves gyermekek nevelését.

Óvodánk egy kisebb lakótelep, a Barackos lakópark és egy családi házakkal folyamatosan beépülő zöldövezet között helyezkedik el.

Környezetünkben található szépen kialakított sportpálya, Vadaspark, Mamut fenyő, hamarosan nyíló tanuszoda.

pic-07
pic-08
pic-05
pic-06
pic-04
pic-03
pic-01
pic-02

Az épület kétszintes, 11 csoportszobával, tornateremmel, logopédiai szobával, fejlesztő szobával só terápiás szobával, gyermeköltözőkkel, mosdókkal, orvosi szobával és egyéb kiszolgáló helyiségekkel rendelkezik.

A csoportszobákban biztosítani tudjuk az egy főre jutó gyermeklétszámhoz igazított alapterületet. Az óvodai csoportok kiemelkedő infrastruktúráját biztosítják a saját mosdó és öltöző helyiségek. A különböző fejlesztő helyiségek lehetőséget nyújtanak az egyéni fejlesztések, terápiák biztosítására.

pic-11
pic-10
pic-09

Az épülethez hatalmas kert tartozik, így minden csoport részére biztosítani tudjuk a külön udvarrészekre tagolt játszóterületet korcsoportoknak megfelelően.

Az udvarrészeken változatos mozgásfejlesztő eszközök segítik a gyermekek fejlődését.

A kert változatos terep viszonyokat kínál. Megtalálható a füves, kavicsos, betonozott, lejtős, gumiburkolatú udvarrész is.

Mind az udvar, mind az épület elrendezése lehetőséget biztosít az óvodai rendezvények, ünnepek megszervezésére, hagyományok ápolására a
munka jellegű tevékenységek folytatására.

Az Óvodai Nevelés Országos Alapprogramja meghatározza az óvodában folyó pedagógiai munka alapelveit, melynek segítségével és szellemében elkészítettük saját Mozgás – Sport – Egészség Pedagógiai Programunkat.

Részletes pedagógiai programunkból megismerhetik nevelési feladatainkat, tevékenységeinket, hagyományainkat, ünnepeinket, programjainkat.

2021/2022-e nevelési évben induló kiscsoportjaink:

Pillangó Csoport

• óvodapedagógus: Hellerné Szemán Beáta
  • dajka: Dajnicsné Sápi Viktória

Méhecske csoport:

• óvodapedagógus: Varga Valentina
  • dajka: Lohn János Endréné- Tünde néni

Süni csoport:

• óvodapedagógusok: Báble György Ottóné, Takácsné Konczlik Rita
  • dajka: Buka Anita

Szeretettel várjuk gyermekeiket a 2021/2022-es nevelési évben!

A Pitypang Sport Óvoda dolgozói nevében : Varga Katalin intézményvezető

Budakeszi, 2021. 04. 14.