Lakossági felmérés Budakeszi Oktatási Stratégiájához

2020-ra új kihívások jelentkeztek Budakeszi oktatási kínálatában. Az Önkormányzat fenntartóként a bölcsődei és óvodai ellátásért felelős, ám a város koordinációs szerepben, a lakossági igények képviseletében kíván fellépni az oktatás magasabb szintjein is.

Az alábbi kérdőív kitöltésével, meglátásai megosztásával Ön is hozzájárul ahhoz, hogy az Önkormányzat megfelelően képviselhesse a helyi lakosság igényeit a város oktatási rendszerének fejlesztésében.

A kérdőív kitöltése önkéntes és anonim, válaszait összesítő statisztikai feldolgozás során használjuk fel. A kérdőív kitöltése kb. 10 percet vesz igénybe. A kérdőívben szerepelnek teszt-szerű, illetve nyitott kérdések is.

A kérdőívben a bölcsődétől a felnőttkori tanulásig tartó teljes kínálatot vizsgáljuk. Amelyik az Ön esetében nem releváns, azt jelölve a kérdőív továbblép a következő oktatási szintre.