Nyári tábor

Tisztelt Szülők!

Varga Valentina vagyok a Pitypang Sport Óvoda Méhecske csoportjának óvodapedagógusa. Szeretném figyelmükbe ajánlani nyári táborunkat, amelyet óvodás korú gyermekeknek szervezünk 4 éves kortól.

Fő tematikája a mozgásfejlesztés (szenzomotoros torna, Bosu Kids egyensúly torna, labdás fejlesztő játékok) illetve az olvasásoshoz, íráshoz, számoláshoz szükséges részképességfejlesztés játékos feladatokkal, speciális eszközökkel.
Az előzőeken túl minden nap egy új kreatív kézműves technikával (viaszfestés, kavicsfestés, akril festés vászonra, gipszfestés) ismerkedhetnek meg a gyerekek.
Mindennap Papírszínház mesével kedveskedünk a gyerekeknek.
Az ebédet a szomszédos Original étteremben fogyasztjuk el, külön a gyerekeknek készült menüvel készülnek.

Jelentkezés: 70-942-92-72, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. , Méhecske csoport
Időpontok:
06.29.-07.03.07.06.-07.10. 8.00.-17.00

Részvételi díj: 35000.- / testvér kedvezmény 5000.-Ft/
Részvételi díj tartalmazza :

• napi háromszori étkezés
  • gyümölcs, folyadék
  • szenzomotoros mozgásfejlesztés igényesen felszerelt tornatermünkben
  • olvasás, írás, számoláshoz szükséges részképességek fejlesztése játékos feladatokkal, speciális eszközökkel
  • labdás játékok a sportpályán, udvaron
  • papírszínház mese, dráma játékok
  • kézműves, kreatív foglalkozások

Varga Valentina-óvodapedagógus, fejlesztőpedagógus, TSMT-mozgásterapeuta
Nagy Krisztina-gyógypedagógiai asszisztens

Várunk mindenkit sok szeretettel!