Óvodapszihológus

Kedves szülők!

Az intézmények bezárása és digitális oktatásra való átállása mindenkinek új helyzetet jelent. Olyan módszertani kihívás, amely eddig nem volt jelen, ugyanakkor ennek a krízishelyzetnek a kezelésében az óvodapszichológusoknak  is feladatuk van.

Az intézményben történő csoportmegfigyelések, szülői és pedagóguskonzultációk, egyéni esetkövetések a személyes találkozások formájában nem valósítható meg.

Szeretném felajánlani az online konzultáció lehetőségét minden szülőnek, aki úgy érzi segítségre, tanácsra lenne szüksége vagy csak egyszerűen szeretne beszélgetni valakivel ebben a nehéz időszakban.

Keressen bizalommal, hétfőn 13-18h, csütörtökön 8-13h között.

Hevesi Judit

06- 30-474-8470