Hírek

Ügyeleti rendszer lesz a budakeszi óvodákban, bölcsődékben

Kedves Szülők! Kérem, figyelmesen olvassák el az alábbi tájékoztatót!

Az önkormányzati fenntartású óvodák és bölcsődék vezetőivel történt március 14-i hosszas egyeztetést követően, az érintettek egyhangú támogatásával dr. Győri Ottilia polgármester és Schrotti János elnök úgy döntött, hogy a budakeszi óvodákat és bölcsődéket egyelőre nem zárják be.

Március 16-tól, csökkentett működési üzemmódban, ügyeleti rendszert vezetnek be. A szülők a gyerekeiket csak indokolt esetben fogadják. Továbbra is csak egészséges gyermekek jöhetnek az intézményekbe. Azoknak a szülőknek, akik igénybe kívánják venni az óvodai vagy bölcsődei ellátást, írásban nyilatkozniuk kell a kérelmük indokoltságáról. Az erre szolgáló formanyomtatvány a Budakeszi Hírmondó oldaláról letölthető, vagy nyomtatott formában érkezéskor az intézményben átvehető. A gyerekek ügyeleti ellátása csak az intézményvezető jóváhagyásával történhet meg. A részletekről az intézményvezetők külön is értesítik a szülőket

 

Nyilatkozat ügyeleti ellátáshoz- dokumentum letöltése

Facebook

Partnerek

Információk

Cím: 2092 Budakeszi, Zichy Péter utca 31.
Telefon: 06-23 451-505
Fax: 06-23 451-505
Vezető: Varga Katalin
Honlap:  pitypangsportovoda.hu
e-mail cím:  pitypangsportovoda@gmail.com

Irakozz fel hírlevelünkre

Értesülshetsz a legfrissebb eseményekről