ZSUZSI NÉNI KÖSZÖNTÉSE A PITYPANG ÓVODÁBAN

40 éve kezdte meg óvodapedagógusi pályáját Budakeszin, az I. számú Napköziotthonos Óvodában Pálinkásné Poros Zsuzsanna, akit ma búcsúztattak nyugdíjba vonulása előtt a Pillangó csoport óvodásai, a szülők, a kollégák és az önkormányzat nevében dr. Győri Ottilia polgármester.

Zsuzsi néni, 1979-ben végezte el a Kossuth Zsuzsanna Óvónői Szakközépiskolát és még ebben az évben kezdett dolgozni a mai Pitypang Sport Óvodában. Kollégái segítőkésznek, szakmája iránt elhivatottnak és a gyermeket szívből szeretőnek ismerték meg. Mindig önzetlenül, az ovisok érdekeit szem előtt tartva végezte pedagógusi, nevelői munkáját. A csoportjába járt gyerekek felnőttként is jó szívvel emlékeznek vissza az óvodai éveikre, hála a remek óvónőjüknek.

Köszönjük az elmúlt 40 év áldozatos munkáját, melyet a budakeszi óvodásokért tett és kívánjuk, hogy hosszú nyugdíjas éveit szeretetben, egészségben és családja körében töltse.

Vezető: Bohárné Varga Katalin