Hírek

Büszkék vagyunk...


A Nagy Sándor József gimnázium is csatlakozott a Lélekmozgató programhoz, melynek keretében egy rendhagyó interaktív előadásra és bemutatóra invitálták február 22-én, pénteken Mezei Katalin erőemelő paralimpikonunkat.

A sportolónő izgalommal készült az első előadására, de elmondása szerint nagyon jó élménnyel gazdagodott. Rengeteg érdeklődő és fürkésző arcot látott a diákok sorai között. Életével kapcsolatban is tettek fel kérdéseket, melyekről nyíltan és őszintén tudott beszélni a kérdezőkkel.

Jó hangulatban, fesztelenül telt a bemutató, amelyből majd visszagondolva mindig erőt meríthet. „Motiváltak a fiatalok az őszinte érdeklődésükkel és ezért nagyon hálás vagyok! Köszönöm, hogy részt vehettem előadóként ezen az eseményen.” Mezei Katalinnak további sok sikert és eredményes felkészülést kívánunk a következő versenyére!

Facebook

Partnerek

Információk

Cím: 2092 Budakeszi, Zichy Péter utca 31.
Telefon: 06-23 451-505
Fax: 06-23 451-505
Vezető: Bohárné Varga Katalin
Honlap:  pitypangsportovoda.hu
e-mail cím:  pitypangsportovoda@gmail.com

Irakozz fel hírlevelünkre

Értesülshetsz a legfrissebb eseményekről