Októberben kezdjük az edzéseket. Tovàbbi információ a +36 70 9 448 447 telefonszàmon.

A Cukorborsó Kertvendéglő finom hamburgereket hoz Nektek, és minden hamburgerhez ajándékba jár egy pohár kiváló minőségű, igazi gyümölcsből készült MAYER Szörp!

Lesz bábjáték, zene, tábortűz. Mi kell még egy kellemes őszi délutánhoz? TI! 😊 Gyertek sokan!

Az 1. Nagy Tanévnyitó Piknik Fb eseményének linkjét itt találjátok:

Kedves Szülők!
2019. augusztus 24-én ismét megrendezésre kerül a budakeszi Családi nap. A rendezvény keretein belül, a főzőversenyen, a Maci csoport képviseli az óvodát. Mindenkit szeretettel várnak, legyünk minél többen! Nagyon örülnénk, ha sok pitypang póló(s)t látnánk.

Ma, a Kihívás napján, kegyes volt hozzánk az időjárás, így nagyon örültünk, hogy az udvaron mozoghattunk egy jót, végre!

Vitamintorna,
 Fashion Dance & Hip-hop,
 Sport rocky

40 éve kezdte meg óvodapedagógusi pályáját Budakeszin, az I. számú Napköziotthonos Óvodában Pálinkásné Poros Zsuzsanna, akit ma búcsúztattak nyugdíjba vonulása előtt a Pillangó csoport óvodásai, a szülők, a kollégák és az önkormányzat nevében dr. Győri Ottilia polgármester.

Vezető: Bohárné Varga Katalin